Илья Бей (illyabey) wrote,
Илья Бей
illyabey

В УАПЦ Кризину рукоположили втихаря

Секретарь-референт Львовской епархии УАПЦ Руслан Матвиенко на своей странице в Фейсбуке сообщаяет: «У 14-ту неділю після П'ятидесятниці, 2 вересня 2018 року, у кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Львова відбулись дві знаменні в сучасній історії УАПЦ події: архієрейська хіротонія архімандрита Гавриїла (Кризини) на єпископа Рівненського і Волинського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією (рішення Архієрейського Собору від 25 липня 2018 року), а також урочистості з нагоди прославлення Ставропігійської Чудотворної ікони Божої Матері «Одигітрія», день вшанування якої було визначено в місяцеслові церковного календаря УАПЦ восьмого січня, у свято Собору Пресвятої Богородиці (рішення Архієрейського Собору УАПЦ від 30 січня 2018 року)» .

А вот что сообщает официальный сайт УАПЦ по поводу архиерейского собора и его решений: «25 липня 2018 року Божого в місті Києві в приміщенні Київської Патріархії під головуванням Блаженнішого Макарія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ відбулося чергове (літнє) засідання Архієрейського Собору на якому був присутній єпископат УАПЦ.
На Архієрейському Соборі Предстоятелем УАПЦ, Блаженнішим Макарієм було проінформовано щодо Томоса для надання автокефалії Українському Православ'ю Матір'ю-Церквою Константинопільським  Патріархатом. Архієрейським собором було визначено направити делегацію УАПЦ в складі Предстоятеля УАПЦ, Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Макарія, Архієпископа Житомирського і Поліського Володимира, Архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, Архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона для проведення переговорів з делегацією Константинопільського Патріархату, які відбудуться 28 липня 2018 року Божого в м.Києві.
 Також було заслухано Предстоятеля УАПЦ про звіт та підсумки по ювілейних заходах з нагоди 1030-ліття Хрещення Київської Русі-України та 120-річчя від Дня народження патріарха Мстислава (Скрипника). Архієрейський Собор розглянув ряд кадрових питаннь і стан в єпархіях та канонізацію нових святих та ухвалив:
Преосвященного Тихона (Петранюка) піднести до сану Архієпископа та надати титул "Тернопільський і Бучацький";
Преосвященнішому Геронтію (Олянському), наміснику Свято-Пантелеймонівського монастиря бути єпископом Бориспільським, вікарієм Київської єпархії».
Из этого сообщения следует, что решение по Кризине не принималось или принималось втихаря, чтобы поставить перед фактом, когда хиротония этого субъекта совершится.
Tags: УАПЦ, Украина, Церковныя вѣсти, Эти занятные надзиратели, плагиат, фрики, черти жгут
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments